Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze
Zielone Wzgórze, Lisówki, wielkopolskie
- 499 500 zł
- 1 271 m²
- 393 zł/m²
Marcin Witkowski
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze
Zielone Wzgórze, Lisówki, wielkopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze
Zaktualizowane: 21 maja 2026
499 500 zł 1 271 m² 393 zł/m²
nieregularnyMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 499 500 zł (393 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 271 m²
- kształt: nieregularny; teren zróżnicowany, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Witkowski Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: Piękne działki budowlane w otoczeniu lasu i jezior
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Zielone Wzgórze, Lisówki, Dopiewo, poznański, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, jezioro, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Jeżeli szukasz działki budowlanej w bliskiej okolicy Poznania, ale cenisz naturę i spokój mamy coś dla Ciebie!
Polecamy na sprzedaż urokliwe działki budowlane w miejscowości Lisówki w sąsiedztwie jeziora Tomickiego oraz lasu. Jest to wyjątkowo ładne miejsce, które docenią miłośnicy przyrody oraz architektury. Sąsiedztwo zabudowuje się powoli nowymi ładnymi domami wolnostojącymi i rezydencjami. (...)